Flat Vista Mar Em Copacabana
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Zlokalizowany w dzielnicy Copacabana Beach Flat Vista Mar Em Copacabana Rio de Janeiro oferuje zakwaterowanie 3 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. 1-pokojowy apartament może pomieścić maksymalnie 4 osób.
Apartament o powierzchni 55 m² oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak Plaża Copacabana – stanowisko ratownicze nr 4 w odległości 12 min pieszo od obiektu, oraz Jezioro Rodrigo de Freitas - 10 min jazdy samochodem od obiektu. Ze względu na pierwszorzędną lokalizację Flat Vista Mar Em Copacabana, Praca Serzedelo Correia znajduje się w tylko 500 metrach. Park Lage leży w 3,1 km.
Ten apartament z widokiem na morze dysponuje balkonem. Posiada także 1 łazienkę. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Flat Vista Mar Em Copacabana posiada pełnowymiarową kuchnię z lodówką i piekarnikiem do dyspozycji gości. Obiekt jest położony 650 m od stacji metra Siqueira Campos i 10 min samochodem od stacji kolejowej Estação D Pedro II. Goście mogą zrelaksować się na tarasie.
- Lokalne atrakcje
- Plaża Praia Vermelha3 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont11 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II8 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Gaśnice
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Flat Vista Mar Em Copacabana obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Vista Mar Em Copacabana wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i piekarnik. - ❓
Ilu gości pomieści Flat Vista Mar Em Copacabana?
We Flat Vista Mar Em Copacabana może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy we Flat Vista Mar Em Copacabana jest pralnia?
Flat Vista Mar Em Copacabana oferuje pralkę. - ❓
Czy na terenie tego apartamentu znajduje się ogród?
Tak, w tym apartamencie znajduje się botaniczny.